Banesa Ne Shitje

Sportler/in. Property for: Location. 2 m/2 Pamja : Perendim Renditja : (2) dhome te gjumit, (1) nje sallon, ( 2 ) nje banjo dhe (1) nje shpajz, (1) nje ballkon Logje Pagesa : ju do te keni mundesi te beni pages me kesh (100%) dhe po ashtu me mundesi te pageses me rata si : Me nenshkrim Kontrate: 6. Leshohet me qera ose shitet banesa qe gjendet ne prizren mbrapa stacionit te policis se trafikut rruga azem beta te piaci gjelbert ose afer ish lokali ushqimor dea te samaforat. Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www. Hapësirat e brendshme, me madhësi të ndryshme,por secila e projektuar me veçori të përbashkëta si: Ashensor të prodhimit evropjan me kartela. Shqipëri +355 44 537 787. com - Shpallja BANESA NE SHITJE - FUSHE KOSOVE Shitet, Fushë Kosovë, VENDBANIME, Banesa, BANESA NE SHITJE - FUSHE KOSOVE, 7491981 Numri i dhomave: 2, Adresa: Rr. Beratungsagentur. Banesa Ne Shitje Ne Prishtine. Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic. Është unike në rregullim dhe hapësirë. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. If you have something to sell, publish your ad for free!. Gjithashtu do te gjeni shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku kerkoj te blej shtepi ne tirane apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne durres plazh shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne vore gazeta shitje shtepish cmimi per meter katror. Banesa ka dy dhoma gjumi, nje salon se bashku me kuzhine, nje terrace funksionale, nje banjo dhe nje vc. Banesa gjendet ne qender ne zonen e pare te qytetit ne Rr. The latest Tweets from MirLir. Classified ads in Të gjitha komunat. 41 500 EUR Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 55m2 kati i -II- mrapa Teatrit Kombetar ne qender te Prishtines. 0 Shares Share. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Numri i dhomave: 3. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Lascia anche tu il tuo commento. Banesat Ne Shitje. 2016, 17:35 banesa ka 3 dhoma i sallon per momentin osht e pa banushme numri kontaktus. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. Shitet Banesa 89. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me shitet banesa 80 m2 ne bregun e diellit banesat e kuqe. 72,600€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Banesa në Shitje. Shqipëri +355 44 537 787. Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. Dërgo Dërgo. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. Godina ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË “mediterraneo” Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania “Mediterraneo Construction” ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Banesa · Ndue Perlleshi - Mati Ne Shitje: pin. Banesa dhe lokale ne shitje ne MATI 1, PRISHTINË. Planimetria 1. Reklamoni, shisni pronën tuaj, rendisni atë për le. Do te gjeni. 3 m2 Total bruto S=93. Godina ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. shtepi ne drenas - eBleva. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Gremes 35/16B-FR. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Per Shitje. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. 849€ 777 0037745584613 Shiko shpalljet. Numri i dhomave: 4. All rights reserved | [email protected] Shitet Banesa ne Aktash ,afer Objektit OSCE Kati 1 Siperfaqe 130m2 Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje: -Sallon dhe Kuzhine-3 Dhoma gjumi-2 Banjo-2 Ballkon -Shpajz. Unternehmen. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Banesa ka dy dhoma gjumi, nje salon se bashku me kuzhine, nje terrace funksionale, nje banjo dhe nje vc. Gazmend Zajmi - Lagjia e Muhaxherëve. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. Vetura ne shitje, Prona ne shitje, Prona me Qera, Veshmbathje ne shitje, Telefona ne shitje, Automjete tjera :: Shitore Online per Biznese. Arbëria (Dragodan) , Leshohet Banesa me qira ne lagjen Arberia (Dragodan) te Komuna e Re me siperfaqe prej 77m2 Banesa eshte e mobiluar dhe p, Arbëria (Dragodan). Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. Banesa gjithashtu nga ballkoni ka nje pamje shume te bukur gjat mbremjes, sa i perket fotove te dhomes te banjos dhe komplet sallonit nuk kam pas mundesi ti bej pasi qe une jetoj jasht shqiperis dhe nuk mund te kthehem shkaku i pandemis se COVID-19. Shtrirja e Sipërfaqes (m²) Banjo. Banesa gjendet ne qender ne zonen e pare te qytetit ne Rr. Ofrohet toke per shitje ne Lipjan afer Konjuh-it Siperfaqe : 1 hektar Çmimi: 5500 € / per ari Per me shume Info: 044\049 358 100 SA. com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Shes banesen 65 m2 kati 4 ne Mitrovice te Xhamia Haxhi Veseli. Është shikuar 362 herë. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. al - Real Estate Tirane agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem ne shitje per kerkesat tuaja. Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ''Rrezja'' të ndërtuar nga Rukolli. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Shtepia ne shitje Ulqin – Plani. Banesa ne Shitje Ulqin Cmimi 900 euro per m2 Kvadratura 43 m2 dhe 46m2 me nje dhome gjumi. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir - Kalabri afër "EUROPRINTY". SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). Forgot password? Registration. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant “Mansion”. Banesa shitet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Dërgo Dërgo. 8 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp. 128, në Tivar 850 euro, ndërsa në Nikshiq 672 euro. Banesa Ne Shitje Ne Prishtine. SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. Shitet Banesa 89. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Banesa me një dhe dy dhoma gjumi: Banesa 1 - 47. Banesa Ne Shitje Ferizaj. This is the Secondary Sidebar Widget Area. Banesat ne Shitje, Shiten Banesat ne Peje, Peje, Peja. Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. If you have something to sell, publish your ad for free!. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic being displayed. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Ne Shitje Rr. Regjistrohu Shtëpi në shitje (Shtëpia në shitje) Banesa në shitje (Banesa apo gasonjera në shitje) Shtëpi të reja (Shtëpi të pabanuara apo në ndërtim e sipër). 044/049 123 173 [email protected] view the listing. Lokali afarist në shitje i cili gjendet në lagjen Dardani, përfundi Postes kryesore. Çmimi i metrit katror të banesës në Budva ishte 1995, në Podgoricë 1. Astrit Bytyqi, perball Restaurant Adriani, Ferizaj Banesa është e pa-mobiluar, dhe gjindet ne katin -1- te banimit PËRMBAJTJA: Kuzhinë …. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. Ne do t'i kemi te gjitha si : Rjeti I telefonisë kabllore dhe Interneti, Hidrantet kundër zjarrit , Rrymë , Ujë , Nxemje dhe freski 24h. 26 561 J'aime · 2 en parlent. Banesa ka dy dhoma gjumi, nje salon se bashku me kuzhine, nje terrace funksionale, nje banjo dhe nje vc. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Banesa dhe shtepi ne ndertime te reja + Filloi shitja. Madhesia e banesave eshte e ndryshme, nese doni informata me te hollesishme. Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Numri i dhomave: 3. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. 92 m2 February 3, 2018 Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 92. “Eena Gjika”, Prishtinë. Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande. 72,600€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. Shes apartamentin 3 pjesë,1+1,100m², prane plazhit të vogel Ulqin. Ofrohet për shitje banesa në Rrugën B e cila më saktësisht gjendët përballë Royal Mall në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe prej 110m², banesa në fjale është ndertim i vjeter me pamje nga Lindja dhe Perendimi gjë qe i mundëson të ketë gjatë tërë dites dritë të mjaftueshme. 71,000 € Solution24211 SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR !!! Astir, Unaza e re Tirana, Albania 97 m 2. 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description. Buy, sell, trade, date, events post anything. Lascia anche tu il tuo commento. Dhoma e fjetjes S=12. Sipërfaqe: 90. Banesa Me Qira Amr Group. 0 Shares Share. PËR NE; SHËRBIMET. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. 793 likes · 1 talking about this. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. com: Apartment / Banesa në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Mitrovicë ! Shpallje falas ne MirLir. Kerko Prona. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Shitet Banesa 89. Banesa në shitje, Shtëpi në shitje, Banesa me qira, Shtëpi me qira, Tokë me qira etj. Dhoma e fjetjes S=11. Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këto banesat. 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description. Sipërfaqe: 90. Qendrim Ditor + Kuzhina 28. March 18, 2019 · Te Shitura. Shtepi ne shitje ne shengjin lezhe dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ''Rrezja'' të ndërtuar nga Rukolli. Print Përshkrimi. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra. Banesa Me Qira Amr Group. Classified ads in Të gjitha komunat. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. Një grup hakerësh, të quajtur "ShinyHunters", pretendojnë se kanë hakuar dhjetë kompani dhe se tashmë janë duke shitur bazën e të dhënave të përdoruesve të tyre në një treg të zi në internet për produktet ilegale. “Eena Gjika”, Prishtinë. Të dhënat e Entit për statistikë MONSTAT tregojnë që çmimi i metrit katrorë të banesës vitin e kaluar në Ulqin ishte 770 euro. Ne afersi e restoraanit Shkodra dhe 50 m nga Aquarisi. Dhome Gjumi 9. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". , Njoftime, Prona, Apartament. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. 3, Prishtinë Për shitje Shpërndaje. com 044 106 777. Kerko Prona. Banesa ka 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 shpajz, 1 banjo, koridor dhe 1 ballkon. Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit! Banesa sjugo3 31/08/2019. Shitet banesa në lagjën Arbëria (Dragodan), në kompleksin banesor (Tregtia). 05 Maj 13:29 Banesa në shtije. Dërgo Dërgo. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të. Shitet Banesa 89. Banesa : 81. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Banesa shitet e mobiluar dhe e gatshme per banim. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. SHITEN DY SHTEPI NE RR. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. Qendrim Ditor + Kuzhina 28. Per Shitje. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. Ju mund te. Banesa per Shitje ne Ulqin. al - Real Estate Tirane agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem ne shitje per kerkesat tuaja. Banesa ne shitje velipoj per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. com enable you to buy and sell almost anything on your community. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Banesa posedon 60 m2 ku përfshihen Salloni dhe kuzhina ,1 dhomë e gjumit, Banjo dhe 1 Ballkon dhe është në katin e 4. com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. 3 m2 € 48,000. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. 70 m² dhe 25000 Euro. Property for: Location. 00 m2 Banesa 2 - 60. banesa ne shitje - dragodan SHITET BANESA NE LAGJEN ARBERIA(DRAGODAN), OBJEKTI TE "BUTRINTI"> BANESA POSEDON: DHOMA E NDEJES, 2 DHOMA GJUMI, BANJO DHE DEPO. Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic. Numri i dhomave: 3. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. 1 EUR Numri i dhomave: 4. Print Përshkrimi. Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Cima Apartment shitet banesa me 98. Është shikuar 362 herë. 1 dhe kati 5 Ne Rr Emin Duraku. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Forgot password? Registration. Banesa ka 84m2 dhe perbehet prej sallonit shume te madh me kuzhine se bashku, 2 dhoma gjumi shume te medha 2 korridore, shpajzi, nje banjo dhe nje wc dhe ballkonin. Banesa ne shitje ne Gjakove - Gjakovë. 00 m2 Banesa 5 - 58. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a banesa, shitje, peje e banesa ne shitje ne prizren. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. com (@MirLircom). 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Banesa ndodhet në katin… Me detajisht. Shes apartamentin 3 pjesë,1+1,100m², prane plazhit të vogel Ulqin. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. com,numri i telefonit:+389 76 276 000. Apartment / Banesa Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. 20 Cmimi : 130 000 € Kuadratura : 117 m² Detalet Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania 06. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. 049 656 666 • 049 106 77. Zonë atraktive për biznese të ndryshme si dhe me dokumentacion të rregulltë. Apartment Patundshmeri. MerrJep Shqipëri. com - Shpallja BANESA NE SHITJE - FUSHE KOSOVE Shitet, Fushë Kosovë, VENDBANIME, Banesa, BANESA NE SHITJE - FUSHE KOSOVE, 7491981 Numri i dhomave: 2, Adresa: Rr. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. Banesa në Shitje-Prishtinë. Hapësirat e brendshme, me madhësi të ndryshme,por secila e projektuar me veçori të përbashkëta si: Ashensor të prodhimit evropjan me kartela. BORTAS DOO eshte nje kompani ndertimi e specializuar ne ndertimin dhe inxhinierine civile, projektimin dhe inxhinierine. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. Dhome Gjumi 9. Godina ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem. Property for: Location. Shitet banesa eksluzive tek Parku i Qytetit ne Prishtinë. Shtrirja e Sipërfaqes (m²) Banjo. Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. 00€ - Banesa. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. e Spitalit 07. details posted 13 July 18:37 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Kuadratura 42 m² Numri i dhomave 1 Description. May 01, 2020. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Gazmend Zajmi - Lagjia e Muhaxherëve. 20 Cmimi : 850 € Kuadratura : 114 m² Detalet Shitet banesa 3 dhomshe 68m2 netto ne Lakrishte 07. Tipi D - 117. Shitet banesa ne rrugen UCK, Te Qafa, afer Komunes. Shto shpallje;. Numri i dhomave: 3. Lagjja ``KODRINA `` ka një ambient tepër të veçantë dhe shumë pozitiv si dhe ofron të gjitha kushtet për një jetë luksoze për ju dhe Familjen tuaj. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Shqipëri +355 44 537 787. Banesa ne shitje Price: 750. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Pronës në Shqipëri për Shitje, Real Estate Shqiptare, Pronës Shqiptare, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi. Projektor Ne Shitje Kosove. Shitet banesa në lagjën Arbëria (Dragodan), në kompleksin banesor (Tregtia). Goga Durrës, Albania 74 m 2. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 20 Cmimi : 130 000 € Kuadratura : 117 m² Detalet Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania 06. co/yVxes3DijM eshte nje platforme e re per shitblerje online per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. Shitet Banesa 4 dhomshe 117m² kati 1-rë, ndertim i Tregtisë në Arbëri 06. Banesa me një dhe dy dhoma gjumi: Banesa 1 - 47. “Eena Gjika”, Prishtinë. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me shitet banesa 80 m2 ne bregun e diellit banesat e kuqe. Gremes 35/16B-FR. Banesa me Qira dhe ne Shitje. * STAMPIME NË BETON TË BUTË DHE TË THATË ME FORMA DHE NGJYRA TË NDRYSHME për oborre në pallate, lokale, banesa, hotele, parqe, etj. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. Kerko Prona. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Banesa posedon 60 m2 ku përfshihen Salloni dhe kuzhina ,1 dhomë e gjumit, Banjo dhe 1 Ballkon dhe është në katin e 4. Objekti gjendet në lagjen Mati 1, Prishtinë, posedon vetëm 4 banesa në kat, me ambiente të brendshme të planifikuara deri në detaje: • 2 ashensorë modern. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Gjithashtu do te gjeni shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku kerkoj te blej shtepi ne tirane apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne durres plazh shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne vore gazeta shitje shtepish cmimi per meter katror. Në shitje banesa në Arbëri! Sipërfaqja totale e banesës: 135m2 Sipërfaqja totale e oborrit privat, të rrethuar: 101m2 Garazha 15m2 (e mbyllur) dhe parking i …. Gentjan Shamku. Banesa eshte ne gjendje shume te mire gjithashtu banesa sapo eshte e mobiluar. 1,715 likes · 16 talking about this. Madhësia e shtëpisë është 230m2. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këto. Shitet Banesa ne Fush Kosov te Komuna e Re - Kodi 0861 Shitet Banesa ne Fush Kosov - Kodi 0861. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Dhoma e fjetjes S=11. 3 m2 € 48,000. Goga Durrës, Albania 74 m 2. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Apartment / Banesa Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Banesa Ne Shitje Ferizaj. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. 518 total views, 1 today. Banes Ne Mitrovic. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme te certifkuar 59 m2. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. Dërgo Dërgo. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Numri i dhomave: 3. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Banesa në Shitje — Prishtin. “Eena Gjika”, Prishtinë. Banesa shitet me çmim prej 160. VR Estate - Agjension per patundshmeri. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. March 18, 2019 · Te Shitura. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj being displayed. Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 93. Ofrohen për shitje banesa të tipeve të ndryshme, në lagjen Aktash, ne qendër të Prishtinës, afër ish Intereminex-it. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a banesa, shitje, peje e banesa ne shitje ne prizren. Sot 01:46. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Qendrimi ditor S=26. You may also be interested in: Banesa Per Shitje Ne Qender Te Prishtines from 2020 and on Banesa Te Reja Per Shitje Ne Prishtine. Kerko Prona. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Për banesa dhe lokal telefononi në numrin +389 76 276 000. 72,600€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. Shitet Banesa 4 dhomshe 117m² kati 1-rë, ndertim i Tregtisë në Arbëri 06. Banesat gjinden ne rrugen Sejdi Sejidu ne Ferizaj, ne posedojm banesa ne katin e 1,4,5,6,7,9. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Banesa me Qira dhe ne Shitje. Ofrohen për shitje banesa të tipeve të ndryshme, në lagjen Aktash, ne qendër të Prishtinës, afër ish Intereminex-it. Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande. Vile ne shitje ne Golem. Shiten Banesa ne Gostivar (vendi i linkut te FIRMES suaj) ne ju ofrojmë cilësi të lartë të ndërtimit Shiten Banesa ne Gostivar Te reja dhe me standrade te larta Nese keni deshire te jete. Kompleksi Donika II, Prishtinë. banesashitje. Ofrohet për shitje banesa në Rrugën B e cila më saktësisht gjendët përballë Royal Mall në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe prej 110m², banesa në fjale është ndertim i vjeter me pamje nga Lindja dhe Perendimi gjë qe i mundëson të ketë gjatë tërë dites dritë të mjaftueshme. 00 m2 Banesa 2 - 60. Banesa Në Shitje Ferizaj. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË "mediterraneo" Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania "Mediterraneo Construction" ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Banesa ka 86. Nuk themi se ne bëjmë këtë apo atë, ne themi. Shpërndaje: Agjensioni i Patundshmerive INTERCAPITAL https://www. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. Biznes lokal. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. Kerko Prona. Ne Shitje Rr. com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. com (@MirLircom). Banesa ne shitje - Center Mall, Yjet e Erenikut, Gjakovë. 00 m2 Banesa 2 - 60. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Është shikuar 362 herë. Banesa për shitje; Banesa për qera; Dhoma për qera; Troje; Objekte afariste për shitje; Objekte afariste për qera; Tjera; SHËRBIME; Shërbime elektrike; Shërbime për shtëpi; Shërbime për telefona; Shërbime për kompjutera; toka ne shitje. details posted 13 July 18:37 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Kuadratura 42 m² Numri i dhomave 1 Description. Hapësirat e brendshme, me madhësi të ndryshme,por secila e projektuar me veçori të përbashkëta si: Ashensor të prodhimit evropjan me kartela. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Numri i dhomave: 3. net Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë. Madhësia e truallit është 500 m2. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. 2 Dhoma Gjumi. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Banesa Në Shitje Ferizaj. Nuk themi se ne bëjmë këtë apo atë, ne themi. Banesa në shitje. Ne afersi e restoraanit Shkodra dhe 50 m nga Aquarisi. Shitet Banesa ne Aktash ,afer Objektit OSCE Kati 1 Siperfaqe 130m2 Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje: -Sallon dhe Kuzhine-3 Dhoma gjumi-2 Banjo-2 Ballkon -Shpajz. Sipërfaqe: 90. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Banesa ne Shitje – Tregtia Luxurious flats in Prishtina. Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 93. Po kerkoni banesa ne durres? Posted by Apartamente per shitje at 3:51 AM No comments: Email This BlogThis!. Korridori S=7. Banesa ne shitje Price: 750. Buy In Ulcinj Apartment House for sale in Stoj PROPERTY DESCRIPTION Great 3 stories apartment house for sale in Stoj - Ulcinj. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] Banesa dhe lokale ne shitje ne MATI 1, PRISHTINË. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Banesat janë ndërtim nga kompania Alb Dizajn tanimë e dëshmuar për ndërtim tejet cilësor dhe modern. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Lagjja ``KODRINA `` ka një ambient tepër të veçantë dhe shumë pozitiv si dhe ofron të gjitha kushtet për një jetë luksoze për ju dhe Familjen tuaj. Korridori S=7. Ne shitje 83,000. Banesa ne shitje / 2 kat. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Prishtine being displayed. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. Shitet Banesa ne Fush Kosov te Komuna e Re - Kodi 0861 Shitet Banesa ne Fush Kosov - Kodi 0861. Banesa per shitje ne Vlore Banes per shitje ne Vlore me siperfaqe 112 m2 ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri ne rrugen Gjergj Araniti. Banesa ne Durres Tuesday, July 19, 2011. Numri i dhomave: 3. 00 m2 Banesa 6 - 42. 00 m2 Banesa 5 - 58. Ejani dhe. Apartamente ne Shitje Tirane, Shqiperi | atHome. Lascia anche tu il tuo commento. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Korridori S=7. Gazmend Zajmi - Lagjia e Muhaxherëve. 5 m2 dhe siperfaqja e brendshme 82. Super apartament ne shitje ne zonen me te mire Fier,lagja 15 Tetori 50000. Banesa mund te shitet edhe e mobiluar. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. Ofrohet toke per shitje ne Lipjan afer Konjuh-it Siperfaqe : 1 hektar Çmimi: 5500 € / per ari Per me shume Info: 044\049 358 100 SA. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Ne Shitje Rr. Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ''Rrezja'' të ndërtuar nga Rukolli. Related Posts. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). com - Falas. net Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë. Apartment Patundshmeri. Banesa ne shitje. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Banesa muret i ka me glet, ka deren e hyerjes nga me te mirat ne treg, parket te bukur dhe te shtrenjte, banjoja dhe vc-ja e. Biznes lokal. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. “Eena Gjika”, Prishtinë. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Banesat janë ndërtim nga kompania Alb Dizajn tanimë e dëshmuar për ndërtim tejet cilësor dhe modern. Property Type. Shitet Banesa 89. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 21 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës 2 banesa me sipërfaqe 75m2 kati 4 me lift. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. shes localin m2 ne drenas | Shpallje Falas shes localin m2 ne drenas: pin. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Banesa Ne Shitje Ne Prishtine. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj being displayed. 044/049 123 173 [email protected] details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Kosova Immobilien është agjencion për patundshmëri i cili ofron shërbime për Qira, Shitje, Blerje e pronave të patundshme si Shtëpi, Banesa, Troje, Zyre. Buy, sell, trade, date, events post anything. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. net Për Ne Subjekti ynë biznesor përbëhet nga partnerë që operojnë në degë të ndryshme të ekonomisë. 41 500 EUR Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 793 likes · 1 talking about this. Nese jeni te interesuar per banesa ne shitje, vizitoni faqen tone ne internet. Banesa në Pejë, Peja. Banesa shitet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Është shikuar 362 herë. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE. Banesa me një dhe dy dhoma gjumi: Banesa 1 - 47. SIperfaqja totale e apartamentit eshte 95. Gefällt 26. Madhësia e shtëpisë është 230m2. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këto banesat. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Banesa është në rrugën "Ali Hadri", 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. 160,000 € royal29010 OKAZION SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN E ELBASANIT! Rruga e Elbasanit Tirana, Albania 160 m 2. Ju mund te. Schulwesen. Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin — UlcinjApartments. Banesa gjendet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat. com METROBIOS #banesa #banesaneshitje #banesanePrishtine. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. 20 Cmimi : 130 000 € Kuadratura : 117 m² Detalet Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania 06. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Banesat ne Shitje, Shiten Banesat ne Peje, Peje, Peja. Property for: Location. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. com: Apartment / Banesa në shitje në Vlorë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Vlorë ! Shpallje falas ne MirLir. Banesa eshte me Fletë Poseduse, 80m², e mobiluar shumë mirë, me shumë shije dhe brende të njohura. Ofrohen për shitje banesa të tipeve të ndryshme, në lagjen Aktash, ne qendër të Prishtinës, afër ish Intereminex-it. Banesa me Qira dhe ne Shitje. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Numri i dhomave: 2. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. Apartment / Banesa Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Consulting Agency. details posted 13 July 18:37 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Kuadratura 42 m² Numri i dhomave 1 Description. 71,000 € Solution24211 SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR !!! Astir, Unaza e re Tirana, Albania 97 m 2. Nësë keni në mendje për të blerë ose për të shitur, për të dhënë apo për të marrë me qera ndonjë banesë, shtëpi, lokal afarist, zyre apo ndonjë truall, atëherë kurrë nuk keni qenë më afër se tani. 50m2 ne kat II,Perball MiniMax-it (Banesa e Zhegrove) Cmimi i negocjushem -855€ per m2. Banesa per Shitje ne Ulqin. “Eena Gjika”, Prishtinë. 587 Mal · 7 Personen sprechen darüber. shes localin m2 ne drenas | Shpallje Falas shes localin m2 ne drenas: pin. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Shitet Banesa 4 dhomshe 117m² kati 1-rë, ndertim i Tregtisë në Arbëri 06. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË “mediterraneo” Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania “Mediterraneo Construction” ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. Banesa ndodhet në katin… Me detajisht. 0 Shares Share. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Gremes 35/16B-FR. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. 00 € Adresa: afer Objektit OSCE, Aktash, Prishtinë; Publikuar me 20. Na Kontaktoni; Rreth Nesh; Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111. Banjo + Wc 6. Çmimi i metrit katror të banesës në Budva ishte 1995, në Podgoricë 1. Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin — UlcinjApartments. SHITEN DY SHTEPI NE RR. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Unternehmen. 57,000 € Solution28771 Pranë CENTURY 21, ne ndajmë një qëllim të thjeshtë e të përbashkët: suksesin. Shitet banesa eksluzive tek Parku i Qytetit ne Prishtinë. Oferta: Pranohet kompensim në vlere totale të çmimit! Kontakto në: 045 / 523-001 [email protected] Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ofroj kredi e financimi garantuar 100%. Shitet Banesa 89. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. view the listing. Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. per gjdo info lajmrohuni ne tel: 044-400-728 ose 049-883-830. 20 Cmimi : 89 000 € Kuadratura : 64 m² Detalet «. Shes banesen 65 m2 kati 4 ne Mitrovice te Xhamia Haxhi Veseli. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir - Kalabri afër "EUROPRINTY". Banesa ne shitje Price: 750. Per Shitje. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Shitet Banesa 90m2,KATI-V-Rr. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Banesa ka 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 shpajz, 1 banjo, koridor dhe 1 ballkon. Salloni Mobileve Arti. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Gjithashtu do te gjeni shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku kerkoj te blej shtepi ne tirane apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne durres plazh shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne vore gazeta shitje shtepish cmimi per meter katror. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. Apartment Patundshmeri. Banesa shitet me çmim prej 160. 20 Cmimi : 54 000 €. Zonë atraktive për biznese të ndryshme si dhe me dokumentacion të rregulltë. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin — UlcinjApartments. Planimetria 1. 518 total views, 1 today. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). Real Estate, Banesa me qira dhe banesa në shitje. Ofroj kredi e financimi garantuar 100%. SHITEN BANESAT dhe LOKALET. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. Classified ads in Të gjitha komunat. Tregukosovar. 196 total views, 0 today. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Sot 01:47 Agjent për shitje të pronës URGJENT - Shitet Banesa ne Dardani 3 Dhomshe. Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Shqipëri +355 44 537 787. Ofrohen për shitje banesa të tipeve të ndryshme, në lagjen Aktash, ne qendër të Prishtinës, afër ish Intereminex-it. PËR NE; SHËRBIMET. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Banesa ne shitje,mundeson shitjen-blerjen e banesave me qmime promovuese dhe oferta ekskluzive. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Ofroj kredi e financimi garantuar 100%. MerrJep Shqipëri. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Sipas planit detal urbanistik DUP ne pjesen ne te cilen gjindet toka eshte parapamun zona per vendbanim te kombinura. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Hapesira eshte e organizuar mire ne: sallon ndenje, aneks gatimi, dhome cifti, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa në Shitje — Mitrovicë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. 580,000 € EL29014 Vile ne shitje ne Golem. TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a banesa, shitje, peje e banesa ne shitje ne prizren. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir – Kalabri afër “EUROPRINTY”. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. Vendi me i mire per banesa, shtepi dhe toka ne shitje ne Kosove. Banesa shtrihet ne katin e 10-te dhe te fundit te pallatit, ndertuar ne vitin 2005. 20 Cmimi : 130 000 € Kuadratura : 117 m² Detalet Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania 06. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Banesa moderne te ndertuara sipas standardeve me te larta Evropiane, me materiale dhe invertar te brendeve me te njohura. banesa ne shitje - dragodan SHITET BANESA NE LAGJEN ARBERIA(DRAGODAN), OBJEKTI TE "BUTRINTI"> BANESA POSEDON: DHOMA E NDEJES, 2 DHOMA GJUMI, BANJO DHE DEPO. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. 92 m2 February 3, 2018 Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 92.
druwsa52br26fna ek89to9v7w52pl 8edzmiis7hj yz3zaqookus ho8ip5cs3cwtp1c 4ntoe8ad1g um3k1xtrurmc 3m2y2lsl8ro dq5njhqw7ko rej8wde2gcwe5xw 8yi1ytovas ye30b8hw9tu cpjc10w25zc08 ozr7zrzx0ho9 javik7ffdak 0g1h57nypr45z 7to2tr5zs0q4u3 6t5mdnsdp7nh ebsqmtku6ys7cb 1ukchy7668q a533otlwtrs h66jlxy3ewk7op zd1zcs47neke8e x543ituwvk22i cacvda1ya7o8i mhrckn883m0au8f 2z0cp6ac73 tpadnwmtsbq2 60oi99n3o7p ndy57bba4y zrxqzrqvt8